O nas

O nas

Nasz praca to nasza pasja

Prawidłowy rozwój naszych podopiecznych to cel, który staramy się realizować każdego dnia podczas naszej pracy. Jesteśmy zespołem, który ze szczególnym zaangażowaniem dba o to, aby problemy, z jakimi przychodzą do nas dzieci i ich rodzice, udało się rozwiązać. Doświadczenie i wiedza zdobywane od lat, codziennie pozwalają nam pomagać innym i umożliwiają realizację celu. Jesteśmy najszczęśliwsi, kiedy widzimy, że nasi pacjenci wychodzą od nas z uśmiechem na twarzy!

Założycielką Fiz-Osteo jest Anna Skomro - absolwentka fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zajmuje się terapią niemowląt, dzieci i dorosłych. W swojej działalności szczególnie skupia się na pracy osteopatycznej z niemowlętami i osobami dorosłymi. Jej kwalifikacje potwierdzają odbyte kursy i otrzymane certyfikaty.

Nasz zespół

  • Kadrę Fiz-Osteo tworzą osoby specjalizujące się w fizjoterapii pediatrycznej. Kierujemy się przede wszystkim dobrem dziecka i jego prawidłowym rozwojem.

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie umożliwiające nam szybkie rozpoznanie problemu lub wady oraz znalezienie i zaproponowania rozwiązania.

  • Odbyliśmy liczne kursy i szkolenia, które pozwoliły nam na rozwijanie naszych umiejętności i kompetencji.

  • Jesteśmy otwarci na każdy problem z zakresu fizjoterapii pediatrycznej. Chcemy pomóc również Tobie!

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wygląda nasza codzienna praca.

Dlaczego my?

Potrafimy kompleksowo odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Wieloletnie doświadczenie

Profesjonalny personel

Kompleksowa rehabilitacja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Konsultacje online