Referencje

Sabina Rzekęć

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Ani. Świetne podejście do dziecka - niczym dobra Ciocia, nie pozwoliła ani na chwile bać się ćwiczeń czy płakać z powodu ruchu. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze w profesjonalnym gabinecie gdzie było ciepło i przyjemnie! Nie mogę wyjść z podziwu osobowości Pani Ani dlatego polecam każdemu rodzicu zastanawiającemu się nad najlepszym fizjoterapeutą dla swojego maluszka!

Quote icon
Quote icon

Anna Dudzińska

Polecam Fiz-osteo Anna Skoro za profesjonalizm, fachową wiedzę, podejście do pacjentów. Korzystam z pomocy Pani Ani już kilka miesięcy, zaczęłam rehabilitować syna jak miał 2-3 miesiące uważam, że jego umiejętności motoryczne zawdzięczamy Jej pomocy i rehabilitacji. Pomimo początkowych trudności i problemów zdrowotnych synek rozwija się prawidłowo.

Quote icon
Quote icon

Katarzyna Dudek

Z całego serca polecam Fiz-osteo. Pani Ania to osoba z wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem oraz z ogromnym sercem i cudownym,ciepłym podejściem do dzieci. Czas spędzony z córką na rehabilitacji u Pani Ani, to najlepiej wykorzystany czas. Dziękujemy z Milenką za ten czas.

Quote icon
Quote icon

Magdalena Dobryduszek

Pełen profesjonalizm, trafne diagnozowanie i skuteczna pomoc dla maluszka. Pani Ania ma cudowne podejście do dzieci, mnóstwo troski, uważności, łagodności, oraz cierpliwość do rodziców. Jest świetna w swoim fachu, a przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem! Polecam z całego serca!

Quote icon
Quote icon

Piotr Bróź

Pani Ania jest nie tylko super specjalistką w swojej dziedzinie ale również bardzo pomocną i miłą osobą. Jakość usług w tym miejscu powinna być wzorem dla innych tego typu placówek. Polecam gorąco.

Quote icon
Quote icon

Maria Lech

Pani Ania, to osoba, która nie tylko wie co robi ale robi to z sercem. Efekty rehabilitacji dziecka praktycznie po każdej wizycie. Parę dni temu byliśmy z synkiem na wizycie kontrolnej u neurologa i pani neurolog była pod wrażeniem jakie postępy zrobił mój synek. Powiedziała, że gdyby nie widziała historii choroby dziecka, to niepowiedziałaby, że miał takie problemy zdrowotne. Serdecznie polecamy Panią Anię.

Quote icon
Quote icon

Agnieszka Stachoń

Pani Ania to niezwykle miła, sympatyczna osoba, widać że kocha swoją pracę, dziękuję za cenne informacje, które napewno wykorzystamy i polecam z całego serca wszystkim gabinet. Profesjonalizm, wiedza i indywidualne, serdeczne podejście do dzieci to cechy charakterystyczne Pani Ani.

Quote icon
Quote icon

Karolina Majowicz-Czaszyńska

Bardzo polecam Anię !!! Ma fantastyczne podejście do dzieci, doskonale łapie kontakt z maluchem ! Mój 4,5 latek się w niej zakochał i po pierwszych zajęciach powiedział, że będziemy chodzić codziennie. To chyba najlepsza recenzja!

Quote icon
Quote icon
1/2

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Konsultacje online